Szoftvertesztelő

nexum Magyarország Kft. pályázatot hirdet Szoftvertesztelő munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Magyarország piacvezető online toborzási rendszerének, egyik legnagyobb forgalmú B2B oldalának,és a Profession.hu állásportál fejlesztéseinek tesztelése. Teszt esetek készítése, manuális és automata tesztelés. Együttműködés a fejlesztőkkel és projektvezetőkkel.

Állás betöltésének feltételei

  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Automatizálási eszközök ismerete webes és/vagy mobil (pl. Selenium,Appium)
  • Tervezési és dokumentálási készség
  • Rendszerszemléletet, pro-aktivitás, precizitás

Állás betöltése során előnyt jelent

  • ISTQB tanfolyam (pl. CTFL),
  • Tesztautomatizáció, API tesztelés
  • Agilis működésben szerzett tapasztalat
  • Adatbázis kezelési tapasztalat (SQL)
  • Verziókövetők ismerete (GIT)
  • Egyéb tesztautomatizálást támogató alkalmazások ismerete (Postman, SoapUI)
  • Jira vagy hasonló ticketing rendszer ismeret
  • Szakmai angol nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, 23 éve működő, biztos hátterű fejlesztő cég.
  • Versenyképes fizetés. Számít a tapasztalatod, tudásod és hozzáállásod is!
  • Változatos kihívások. Nagy rendszereket fejlesztünk, többféle keretrendszerben.
  • Komfortos környezet, modern munkaállomások és fejlesztői eszközök.
  • Rugalmas munkaidő, homeoffice.
  • Kávé, gyümölcs, jégkrém, egyéb harapnivalók.
  • Ingyenes fejlesztői kurzusok.
  • Fiatalos csapat. Céges bulik, csapatépítők, csocsó partik stb.

Állás adatai

Állás azonosító: 681
Pozíció pontos megnevezés: Szoftvertesztelő
Munkavégzés helye: Szeged
Szakterület: Programozás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Szoftvertesztelő